خرید آنلاین فایل<آشنایی با نرم افزار های Solidworks و Abaqus>

آشنایی با نرم افزار های Solidworks و Abaqus آشنایی با نرم افزار های Solidworks و Abaqus در این صفحه از وب سایت برتر با شما هستیم با آشنایی با نرم افزار های Solidworks و Abaqus.


فهرست مطالب مقدمه نرم افزار Solidworks نمومنه های کار شده در محیط Solidworks مزایای نرم افزار Solidworks مقدمه نرم افزار Abaqus نمومنه های کار شده در محیط Abaqus مزایای نرم افزار Abaqus
مقدمه نرم افزار Solidworks فناوری CAD/CAM با این فناوری توسط کامپیوتر ، طاراحان مدل سازان قطعه هایی را به جای اینکه با دست بکشن توسط کامپیوتر طراحی میکنند نسبت به نقشه هایی که با دست کشیده میشود با ابعاد اندازه های مختلف دقیق تر و ویرایش کردن اصلاح کردن الگو برای آنها آسان تر میباشد. با توجه به توسعه روز افزون نمیتوانند یک الگو را تحلیل دینامیکی کنند ،مورد آزمایش های مثل تنش-کرنش ، انتقال حرارت ،نفوذ جرم تحلیل حرارتی اجزا الکتریکی ، اکوستیک و... قرار دهند و یک سیستم طراحی پیشرفته را انجام داد. Soidworks از جمله نرم افزارهایی طراحی المان محدود است که با قدرت بالا در طراحی ، مدلسازی، نقشه کشی و... را در ویرایش و ساخت راحت تر میکند برای ما یا با سطح یا با حجم ایجاد کردن نقاط بینهایت سطح های بینهایت به کار می رود.
نمومنه های کار شده در محیط Solidworks